Hakkımızda


Modern tarzda döşenmiş 64 adet konforlu odası, her türlü donama sahip toplantı salonları, ziyafet ve benzeri organizasyonlar için Soylu otel siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.

Bolu iş ve finans merkezi olan şehrin merkezinde D100 karayolu yanında ulaşımın çok yakın olduğu şehir merkezine yürüme mesafesinde ulaşımı çok kolay bir otel konumundadır.

Odalar

Yüksek standartlarla hizmet ve misafirperverliği amaçlayan otelimiz odalarında istenen derecede ayarlanabilen ısıtma ve soğutma sistemi, taze hava-eksoz sistemi, direkt telefon, kablolu-kablosuz internet, LCD TV , minibar, emenat kasa, tüm banyolarda duş, saç kurutma makinası, ve telefon mevcuttur,

Suit odalar

Suit odalar ise standart odalara ek olarak , otelin ön tarafında panaromik bolu manzaralı köşe oda olup , oturma ve yatak odasında oluşan 2 ayrı odalı oturma gruplu konforlu özellikli odalarımızdandır. 24 saat oda servisi ile özelleştirilmiştir.

Türk ve uluslararası mutfağa ait yemeklerin sunulduğu ABANT RESTORANT ta keyifli kahvaltı , öğle ve akşam yemekleri bu lezzet köşesinde alabileceksiniz.